WIJ ZIJN DENKERS

ONTWERPERS,

NERDS,

SCHRIJVERS,

DROMERS,

REALISTEN,

MARKETEERS,

AMBACHTSLIEDEN,

INFORMATIE-ARCHITECHTEN,

ONDERNEMERS,

NETWERKERS,

PIXELNEUKERS,

REGISSEURS,

PRODUCERS,

ANIMATOREN,

ILLUSTRATOREN,

INGENIEURS,

KUNSTENAARS,

SPECIALISTEN,

FUTURISTEN,

UITGEVERS,

SPREKERS,

CONSULENTEN,

ANTROPOLOGEN,

GIDSEN,

INNOVATORS,

ONDERZOEKERS,

HACKERS,

GAMERS,

SCRIPTERS,

PROGRAMMEURS,

TRENDWATCHERS,

VERHALEN-VERTELLERS,

CONCEPTGURU'S,

WIJ DOEN DINGEN

WIJ MAKEN INNOVATIEVE BELEVINGEN MET IMPACT

Door uitgebreid onderzoek en de slimme inzet van nieuwe technologie, maken wij belevingen met impact. Dat doen we door te inspireren, creëren en verrassen! Onze kracht is creativiteit, betrokkenheid en de unieke werkwijze, doordat we een totaaldienst aanbieden.



    "DURF TE DOEN"

    Cyril de Vroom

    Imagineering Director

    06 557 86 878
    cyril@doetdingen.nl
    LinkedIn

    "DOE WAT JE WILT, MAAR DOE HET NU"

    Klaas Nagel

    Commercial Director & Business Development

    06 439 38 877
    klaas@doetdingen.nl
    LinkedIn

    "KENNIS, STRATEGIE, UITVOERING"

    Lex van Rossum

    Operations Manager &
    Director Wij Weten Dingen

    06 8128 9422
    lex@doetdingen.nl
    LinkedIn

    "PLAATJES- EN PRAATJESMAKER"

    Jesper ‘Jeppie’ van der Meer

    Concepting & Art Director

    06 5048 9395
    jesper@doetdingen.nl
    LinkedIn

    "MAKING & BREAKING STUFF"

    Jarne Cooijmans

    Technical Lead

    06 3744 7726
    jarne@doetdingen.nl
    LinkedIn

    "BRUGGENBOUWER"

    Luuk Mul

    Audiovisual Experience Expert

    06 3727 9327
    luuk@doetdingen.nl
    LinkedIn

    "LEVER GEEN PRODUCT MAAR EEN ERVARING"

    Mathijs de Vries

    Creative Coder & VR/AR Specialist

    06 3988 8200
    mathijs@doetdingen.nl

    "MAG IK DAN BAIAO"

    Daniël Da Silva Baião

    Programming & Scripting Wizard

    06 8397 1979
    daniel@doetdingen.nl
    LinkedIn

    "DATA IS WHAT YOU NEED TO DO ANALYTICS, INFORMATION IS WHAT YOU NEED TO DO BUSINESS"

    Arthur Poker

    Data Specialist

    06 4843 1393
    arthur@weetdingen.nl
    LinkedIn

    "APPELS VALLEN UIT BOMEN EN DEELTJES VERSTRENGELEN SOMS. DAT BOEIT."

    Pieter Verhees

    Freelance Professor

    06 2219 9421
    pieter@oreid.nl

    Over ons

    Bureau voor interactieve media, strategie & communicatie. Wij bouwen aan authentieke merken en producten, die effectief tot uiting komen in een medialandschap ongevoelig geworden door een overdaad aan reclame. Wij zijn de schakel tussen creativiteit en commercie. Wij doen concept, design, bouw en beheer voor elk denkbaar platform. Wij verkennen graag onbekend terrein en denken verder.

    Wij inspireren, creëren en verrassen.

    Wij betekent samen

    Wij Doen Dingen, maar we doen ze niet alleen. Dat is immers onze bedrijfsfilosofie, om samen mooie en innoverende creaties te maken met inspirerende partners, partners voor het leven.

    Wij zitten niet op een eiland. Voor elk project sturen we de juiste specialisten uit ons netwerk aan: van softwareontwikkelaars en gamedesigners tot websitebouwers, videokunstenaars en animatoren.

    Kom naar de kerk!

    Verwersstraat 49
    5211 HT, ‘s-Hertogenbosch

    Een aanpak met lef, van concept tot realisatie vanuit een krachtige visie.