Wij zijn denkers, ontwerpers, nerds, schrijvers, dromers, realisten, marketeers, ambachtslieden, informatie-architecten, ondernemers, netwerkers, pixelneukers, regisseurs, producers, animatoren, illustratoren, ingenieurs, kunstenaars, futuristen, uitgevers, sprekers, consulenten, antropologen, gidsen, innovators, onderzoekers, hackers, scripters, programmeurs, trendwatchers & verhalen- vertellers.

Wij doen dingen.

Durf te doen

Cyril de Vroom

Directeur Imagineering

06 557 86 878

cyril@doetdingen.nl

www.linkedin.com/in/cyrildevroom

Doe wat je wilt, maar doe het NU

Klaas Nagel

Business Development

06 439 38 877

klaas@doetdingen.nl

https://www.linkedin.com/in/klaas-nagel-361a4a3/

Feeling first, facts later

Twan van Lierop

Art director

twan@doetdingen.nl

www.linkedin.com/in/twanvanlierop

Kennis, strategie, uitvoering

Lex van Rossum

Manager Operations

lex@doetdingen.nl

www.linkedin.com/in/lexvanrossum

I make it look good

Jesper van der Meer

Senior New Media Designer

jesper@doetdingen.nl

https://www.linkedin.com/in/jesper-van-der-meer/

Many things seem impossible until they are done

Teun Steenbekkers

Creative coder

teun@doetdingen.nl

https://www.linkedin.com/in/teun-steenbekkers-a5081384/

Lever geen product maar een ervaring

Mathijs de Vries

Creative coder

mathijs@doetdingen.nl

Everything starts with an idea

Jarne Cooijmans

Creative coder

jarne@doetdingen.nl

https://www.linkedin.com/in/jarne/

Over ons

Bureau voor interactieve media, strategie & communicatie. Wij bouwen aan authentieke merken en producten, die effectief tot uiting komen in een medialandschap ongevoelig geworden door een overdaad aan reclame. Wij zijn de schakel tussen creativiet en commercie. Wij doen concept, design, bouw en beheer voor elk denkbaar platform. Wij verkennen graag onbekend terrein en denken verder. Wij inspireren, creëren en verrassen.

Netwerk

Wij zitten niet op een eiland. Voor Wijdoendingen zijn netwerken belangrijk.

Voor elk project sturen we de juiste specialisten uit ons netwerk aan: van softwareontwikkelaars en gamedesigners tot websitebouwers, videokunstenaars en animatoren.