Wij zijn denkers,
ontwerpers,
nerds,
schrijvers,
dromers,
realisten,
marketeers,
ambachtslieden,
informatie-architecten,
ondernemers,
netwerkers,
pixelneukers,
regisseurs,
producers,
animatoren,
illustratoren,
ingenieurs,
kunstenaars,
futuristen,
uitgevers,
sprekers,
consulenten,
antropologen,
gidsen,
innovators,
onderzoekers,
hackers,
scripters,
programmeurs,
trendwatchers
verhalen- vertellers.

Wij doen dingen.

Durf te doen

Cyril de Vroom

Directeur Imagineering

06 557 86 878

cyril@doetdingen.nl

Linkedin

Doe wat je wilt, maar doe het NU

Klaas Nagel

Business Development

06 439 38 877

klaas@doetdingen.nl

Linkedin

Kennis, strategie, uitvoering

Lex van Rossum

Manager Operations

lex@doetdingen.nl

Linkedin

I make it look good

Jesper van der Meer

Senior New Media Designer

jesper@doetdingen.nl

Linkedin

Data is what you need to do analytics. Information is what you need to do business

Arthur Poker

Project Manager

arthur@weetdingen.nl

Linkedin

Lever geen product maar een ervaring

Mathijs de Vries

Creative coder

mathijs@doetdingen.nl

Everything starts with an idea

Jarne Cooijmans

Creative coder

jarne@doetdingen.nl

Linkedin

Talk is cheap, show me the code

Geert Boetzkes

Creative coder

geert@weetdingen.nl

Linkedin

Appels vallen uit bomen en deeltjes verstrengelen soms. Dat boeit.

Pieter Verhees

Freelance professor

Either I will find a way or I will make one

Daniel da Silva Baiao

Creative coder

daniel@doetdingen.nl

Linkedin

Over ons

Bureau voor interactieve media, strategie & communicatie. Wij bouwen aan authentieke merken en producten, die effectief tot uiting komen in een medialandschap ongevoelig geworden door een overdaad aan reclame. Wij zijn de schakel tussen creativiet en commercie. Wij doen concept, design, bouw en beheer voor elk denkbaar platform. Wij verkennen graag onbekend terrein en denken verder. Wij inspireren, creëren en verrassen.

Netwerk

Wij zitten niet op een eiland. Voor Wijdoendingen zijn netwerken belangrijk.

Voor elk project sturen we de juiste specialisten uit ons netwerk aan: van softwareontwikkelaars en gamedesigners tot websitebouwers, videokunstenaars en animatoren.